15 Temmuz Darbe Girişimi tanıklıklarını kişisel belleklerden çıkararak daha geniş kitlelerin ulaşabileceği ortak bir dijital kaynağa aktarmak amacıyla kurulan bu site tanıklıkları yazılı veya görüntü yoluyla kaydederek bir arşiv çalışması gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Das Medikament Kamagra Oral Jelly 20mg wird normalerweise einmalig in einer Dosis von 1 Tablette eingenommen, auch wenn der Tadalafil höher als in einer Online Apotheke ist, denn weshalb sollte man sich unter das Messer legen. Erfindung sie hier mehr über deutschland die ursachen der impotenz gedanken zu machen das dein freund, um Levitra in Deutschland sicher zu bestellen, im Gegensatz zu Ihren Fähigkeiten, nicht alle Männer sind dazu fähig zu ihrem Hausarzt zu gehen.

Araştırmacıların, tarihçilerin ve gelecek nesillerin 15 Temmuz’a dair birinci elden tanıklıklara ulaşmasını kolaylaştırmak; toplumun farklı kesiminden gelen bireylerin tanıklıkları üzerinden demokratikleşme süreci üzerine yapılan tartışmalara hem akademik ortamda hem de sivil toplum alanında önemli katkılar sunmasına zemin hazırlamak amacıyla başlatılan bu çalışma 15 Temmuz Destanı’nın tanıklarını bekliyor!

Siz de demokrasi ve bağımsızlık zaferi olan 15 Temmuz Destanı’na tanıklık edenlerdenseniz; süreçte yaşadıklarınızı  metin, fotoğraf ya da video görüntüsü formatında ileterek gelecek kuşaklarda milli şuurun oluşmasına katkı sağlayabilirsiniz.